Dotacje na Odnawialne źródła energii (OZE)

Instalacja fotowoltaiczna to nie tylko sposób na znaczne oszczędności związane z opłatami za prąd, ale także na pozyskanie energii przyjaznej dla środowiska. Właśnie dlatego funkcjonuje wiele programów, które znacznie ułatwiają sfinansowanie instalacji PV. Nie każdy jednak wie, jakie programy funkcjonują w jego okolicy i jak można z nich skorzystać. Pomocą dla takich osób jest portal ProServe.

Strona gromadzi informacje dotyczące dofinansowań związanych z instalacją fotowoltaiki. Korzystając z jej bazy można znaleźć dotacje, które są przyznawane w danych województwach lub miastach. Zebrane informacje dokładnie opisują dany program, podają informacje, takie jak kto i w jakim okresie może skorzystać z dotacji lub jaki procent inwestycji pozwala pokryć.

Korzystając z informacji dostępnych w naszym serwisie, można dowiedzieć się o dotacjach dla osób fizycznych, gospodarstw, spółdzielni, wspólnot czy firm i przedsiębiorstw. Jeśli szukają Państwo atrakcyjnej formy pomocy przy sfinansowaniu instalacji fotowoltaicznych, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.