Montaż paneli i instalacji fotowoltaicznych

Nasza firma świadczy usługi obejmujące montaż paneli fotowoltaicznych. Podczas konstruowania systemów PV wykorzystujemy tylko sprawdzone urządzenia, pochodzące od znanych i cenionych producentów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić klientom realizacje na najwyższym poziomie.

Czemu warto skorzystać z naszej oferty?


Swoje usługi świadczymy w sposób kompleksowy, dbając o najwyższy poziom profesjonalizmu. Zatrudniani przez nas fachowcy to wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy, dlatego wszystkie prace instalacyjne przebiegają sprawnie i bezproblemowo, a cała instalacja jest zaprojektowana w taki sposób, by charakteryzowała się jak największą wydajnością.

Co wchodzi w skład usługi obejmującej montaż instalacji fotowoltaicznej?


Pierwszy etap realizacji stanowi oczywiście wybór odpowiednich rozwiązań oraz zapoznanie się z potrzebami konkretnego klienta. Wtedy także przeprowadzamy również pomiar nasłonecznienia. Dzięki temu jesteśmy w stanie przewidzieć wydajność systemu PV oraz określić, w którym miejscu powinny znajdować się panele. Na tej podstawie tworzymy projekt całej instalacji. Jest to bardzo istotne, ponieważ poprawny montaż paneli fotowoltaicznych oraz ich umiejscowienie ma bezpośredni wpływ na ilość pozyskiwanej energii, a w efekcie wydajność całego systemu.

Kolejnym krokiem jest dostarczenie do klienta wszystkich niezbędnych elementów instalacji. Zapewniamy wszystkie niezbędne elementy instalacji, w tym panele fotowoltaiczne, inwertery czy akcesoria niezbędne do montażu.

Gdy na miejscu znajduje się już cały niezbędny sprzęt, nasi pracownicy przystępują do jego instalacji. Zlecając montaż paneli fotowoltaicznych naszym pracownikom, klient zyskuje pewność, że wszystko będzie działać dokładnie tak, jak powinno.

Różne rodzaje systemów


Podejmujemy się zakładania instalacji zarówno na dachach, jak i na gruncie, uprzednie sprawdzając, które miejsce będzie optymalne do montażu paneli PV.

Zakładamy zarówno systemy sieciowe on-grid, czyli takie, które będą umożliwiały pobieranie prądu z sieci energetycznej, gdy instalacja nie będzie w stanie zaspokoić całych potrzeb, jak i autonomicznych off-grid, działających zupełnie niezależnie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą


Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane korzystaniem z przyjaznej dla środowiska, darmowej energii elektrycznej, do skorzystania oferty naszej firmy mieszczącej się w Rudzie Śląskiej. Oferujemy instalacji fotowoltaicznych na dachach domów prywatnych, firm, instytucji użyteczności publicznej oraz budynkami innego typu.